BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dovanėlės su meile. Dekupažas

Atrodo, jog tik vakar dar pakavome visiems Kalėdines dovanėles, o štai nepastebimai jau ir sausis lėkte pralėkė. Ką nuveikėme per sausio mėnesį? O nuveikėme išties nemažai. Na, bent jau taip mes manome. Pirmiausia, gan ženkliai padidinome originalių bei smagių prekių asortimentą. Esame tikri, kad gimtadienio dovaną dabar rasite be problemų :) Bet tai apie tai šiame įraše nekalbėsime, parašysime atskirą :) Kitas svarbus dalykas, kurį padarėme, tai pristatėme naują prekių kategoriją - RANKDARBIUS. Taip, nesuklydote, viskas, ką rasite šioje kategorije yra pagaminta Lietuvoje ir viskas yra rankų darbo.

Taip pat artimiausiu metu mūsų e-parduotuvėje galėsite rasti unikalias, rankomis darytas atvirutes, nuostabaus grožio papuošalus bei naujus dekupažuotus daiktus. Būtent apie dekupažą (kurio jau galite įsigyti) šiame įraše ir norėtume pakalbėti plačiau.

Pradėkime nuo pradžių. Kas yra dekupažas? Tai daiktų dekoravimo įvairiais piešiniais technika.  Pats žodis yra kilęs iš prancūzų kalbos (decouper) - „iškirpti, išpjauti”. Na, o pačią technika XII amžiuje išrado kinai.

Populiariausias dekupažuojamas daiktas yra dėžutė. Didelė, maža, su įvairiomis pertvarėlėmis ar be jų, bet vistiek dėžutė. Taigi nenuostabu, jog didžiausią dalį dekupažuotų daiktų mūsų parduotuvėje sudaro būtent įvairiausių tipų dėžutės.

Vienintelis minusiukas, kuris labai greit virsta dideliu pliusu - visų parduodamų dekupažuotų daiktų turime lygiai po vieną vienetą :)  Taigi visų kambarių papuošti lygiai tokiais pačiais sieniniais laikrodžiais nepavyks, bet… bet užtat kiekvienas Jūsų įsigytas daiktas bus unikalus ir vienetinis. Tą mes garantuojame!

WWW.DOVANUSALIS.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą