BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dovanų idėjos

Šiame įraše labai trumpai norėtumėm Jums pristatyti geriausias originalių dovanų idėjas, kuriomis tikrai galite nustebinti save, savo mylimą, artimą žmogų arba tiesiog draugą, kolegą, kuriam norėsite padaryt staigmeną. Pradėsime nuo pradžių ir šiame įrašę kol kas pateiksime bent jau po tris geriausias dovanų idėjas iš dovanų merginoms ir vyrams.

Dovana merginai

Šviečiantis žadintuvas. Žodis “žadintuvas” mūsų pasąmonėje dažniausiai yra priimamas kaip neigiamas ir nemalonus dalykas, tačiau šis – atvirkščiai, veikia raminančiai ir maloniai. Laikrodyje įmontuota trijų spalvų LED šviesa, kurios pagalba naktį galite pamatyti laikrodžio projekciją tiesiog ant lubų.

Meilės perlas. Tai puikus būdas parodyti savo artimam žmogui, jog jis Jums rūpi. Šis perlas, kaip dovana, tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, universiteto ar mokyklos pabaigimo, vestuvių, krikštynų, Kalėdų, Valentino dienos arba tiesiog padovanokite šį perlą kažkam, kas Jums tikrai rūpi. Dėžutės viduje yra tikra kriauklė su austre, kurios viduje rasite savąjį perlą. Nepraleiskite progos ir nustebinkite savo artimą žmogų jau DABAR!

Skaitmeninis nuotraukų pakabukas. Tai galimybė turėti virš 130 įvairiausių nuotraukų visada šalia savęs. Tikriausiai turite begalę nuotraukų su vaikystės, kelionių ir kitokiais įspūdžiais savo kompiuteryje, tačiau niekada arba labai retai jas peržiūrite. Mes siūlome Jums unikalią galimybę nepamiršti geriausių savo gyvenimo akimirkų.

Dovana vyrui

Linksmoji prijuostė “Krikštatėvis”. Norite atrodyti elegantiškai ir stilingai? Norite taip atrodyti net ir tada kai aplinkui barška puodai, o orkaitėje kepa kalakutas? Prijuostė “Krikštatėvis” leis jums taip atrodyti visose sunkiausiose maisto ruošimo stadijose!

Džentelmeno įrankis. Šis įrankis yra skirtas tikriems vyrams tam, kad šie galėtų padaryti tai, ką karts nuo karto situacija priverčia daryti… Pasikasyti savo kiaušiukus! Viena iš labiausiai pasaulyje parduodamų originalių dovanų, jau ir pas mus parduotuvėje! Ši dovana puikiai tiks visiems vyrams įvairioms progoms, pavyzdžiui, Tėvo dienai, Boso dienai, Valentino dienai, gimtadieniui ir t.t.

Kosėjanti peleninė. Tai puiki dovana užkietėjusiam rūkaliui, kad šis kuo greičiau susimąstytų ir atsisakytų šio žalingo įpročio. Galbūt būtent Jūs padėsite savo artimam giminaičiui, draugui, o gal net mylimajam žmogui mesti rūkyti.

Tai tikrai ne visos originalios dovanos, kurias galime Jums pasiūlyti. Daugiau originalių ir netradicinių dovanų, tarp kurių tikrai bus Jums tinkama, rasite mūsų el.parduotuvėje www.dovanusalis.lt

O kito įrašo su kitomis įdomiomis dovanomis iš kitų kategorijų laukite jau GREITAI ;).

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Dovanų idėjos”

  1.   Mantas rašo:

    Puiki dovana merginai gali būti asmeninė fotosesija. Saviškei dovanojau bendrą fotosesiją tai labai patiko. Jei kas susidomės tai rekomenduočiau http://fotografijospaslaugos.lt/

Rašyk komentarą